Projekty

KUCHNIA K5 / PROJEKTY DOMOWE  I PROFESJONALNE

Kuchnia to serce domu. Tutaj powstają posiłki, tutaj rodzina spotyka się rano przed wyjściem do pracy i szkoły, w kuchni są też najlepsze imprezy. Trzeba ją zatem zaplanować z głową. Znamy się na tym, bo niejedną już wykonaliśmy. Pomożemy Ci zatem zaaranżować zarówno domową kuchnię, jak i duży lokal gastronomiczny. Dla nas najważniejsze jest w pełni wykorzystać potencjał miejsca. Nieważne, czy Twoja kuchnia ma kilka metrów, czy może zarządzasz olbrzymią hotelową restaurację. Zrobimy tak, żeby było funkcjonalnie i gustownie. Oczywiście nie zrobimy tego sami. Współpracujemy z najlepszymi na rynku specjalistami, którzy nie tylko zaprojektują wnętrze, ale również pomogą dobrać odpowiednie sprzęty.

Agathe Haller

Architekturą wnętrz zajmuję się z pasji. Doświadczenie, które zdobyła nauczyło ją, że nie zawsze dużo znaczy więcej, a oryginalność ponad wszystko niekoniecznie jest innowacyjna. Uwielbia naturę. Doskonałość form stworzonych przez przyrodę jest dla niej nieustającą inspiracją i radością. Projekty szyję na miarę potrzeb. Jej celem jest tworzenie funkcjonalnych i ergonomicznych wnętrz będących odzwierciedleniem właściciela.

Lucyna Piotrowska

Przygodę z projektowaniem wnętrz i mebli zaczęła się od wyjazdu do Irlandii gdzie ukończyła szkołę projektowania wnętrz w Dublinie w 2007 roku. Poszerzyła zakres kompetencji o projekty mebli na indywidualne zamówienie. Zakres jej to prac można ująć w dwóch prostych słowach: wizja i realizacja. Usługi zaczyna się od wywiadu z potencjalnymi klientami i zgodnością co do wizji wnętrza. Jej spotkania z klientami mają wymiar psychologiczno – poznawczy. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne, relaksuje się biegając.