KOBIECE ZDROWIE PO 30 (ENERGIA I BALANS) 22.09
480.00 zł
To spotkanie dla kobiet, które chcą lepiej zrozumieć swoje ciało, hormony, energię i codzienne jedzenie. Bez restrykcji, zakazów i presji idealnej diety. Z konkretną wiedzą, dobrym smakiem i praktycznymi rozwiązaniami do wykorzystania w domu.
14 w magazynie
dr Edyta Dutkiewicz & Kamil Sadkowski
22 września godzina 18:00
czas trwania 4 h
Warsztaty rozpoczną się od części merytorycznej prowadzonej przez dr Edytę Dutkiewicz, psycholożkę, dietetyczkę, psychodietetyczkę i terapeutkę TSR. Edyta opowie o tym, jak po 30. roku życia zmieniają się potrzeby kobiecego organizmu i jak dieta może wspierać gospodarkę hormonalną, energię, sytość, koncentrację i codzienne samopoczucie.
Za warsztaty kulinarne będzie odpowiedzialny Kamil Sadkowski, przygotujemy wyjątkowe, ale proste potrawy w wykonaniu. Przekonacie się, że gotowanie to sama przyjemność jeżeli zadbacie o doskonałe produkty i otworzycie się na nowe doznania. W tej części przygotujemy dania oparte na białku, dużej ilości warzyw, dobrych tłuszczach, oliwie, rybach, strączkach, pestkach, orzechach i sezonowych dodatkach.
To warsztat który pokaże jak jeść zdrowo, sycąco i bez dietetycznej nudy.
Przygotujemy
– bowl z quinoa, łososiem teriyaki, awokado, edamame i sosem jogurtowo-limonkowym
– curry kokosowe z kurczakiem, brokułem, szpinakiem i limonką
– krem z pieczonego kalafiora z mlekiem kokosowym, grillowaną krewetką, tahini i oliwą pietruszkową
– zielony bowl z halloumi, hummusem i marynowaną papryką, pieczoną dynią i pestkami granatu
– shawarma z kurczakiem pieczonymi warzywami, quinoa, migdałowym furikake i sosem pomidorowo-paprykowym
– jajka po turecku z jogurtem, chili, ziołami i chrupiącymi pestkami
– placki z cukinii i fety z jogurtem ziołowym i sałatą
– sałata z z wędzonym pstrągiem, piklami, kaszą gryczaną i kremem chrzanowym
– makaron soba z halloumi, warzywami stir-fry, sezamem i sosem imbirowo-limonkowym
– sorbet truskawka-yuzu z bazylią tajską i pistacjami
📍 na warsztatach pracujemy w grupach, a czasem przygotowujemy dania samodzielnie.
📍po gotowaniu zasiadamy do wspólnego posiłku, przy którym serwujemy wino w porcjach degustacyjnych.
