Dzieci I Smakołyki z warzywniaka I 29.07

120,00

Dostępność:

Brak w magazynie

Tym razem zabieramy dzieci w świat warzyw i owoców. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są w diecie,  dlatego chcemy przekonać Wasze pociechy, że warzywa i owoce powinny być codziennymi składnikami w ich żywieniu. Dzieci poznają ciekawe połączenia smakowe, które zapewne przypadną do gustu nie tylko Waszym milusińskim. Warsztaty są skierowanie dla dzieci w wieku 7-10 lat, zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.

Kamil Sadkowski
29 lipca godz. 11
Czas trwania 2,5- 3h

Smakołyki z warzywniaka

Tym razem zabieramy dzieci w świat warzyw i owoców. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są w diecie,  dlatego chcemy przekonać Wasze pociechy, że warzywa i owoce powinny być codziennymi składnikami w ich żywieniu.  Warzywa, jak i owoce zaliczane są do niezbędnych składników codziennej diety nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych. Zawarte w nich witaminy i składniki mineralne mają korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu.
Dzieci poznają ciekawe połączenia smakowe, które zapewne przypadną do gustu nie tylko Waszym milusińskim. Warsztaty są skierowanie dla dzieci w wieku 7-10 lat, zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.

Przygotujemy:

– zupa krem z marchwi, batatów i mleka kokosowego z krewetkami i oliwą z kolendrą

– domowy makaron z groszkiem i wędzonym łososiem

– pieczone jabłka z bakaliami i lodami waniliowymi

Wszelkie informacje na temat tego, co zapewniamy, znajdują się tutaj.