Gastrobanda

GASTROBANDA

„W tej książce znajdziecie Państwo zapis zmieniającej się z prędkością francuskiego Concorda
świadomości kulinarnej Polaków.”

Robert Makłowicz

Jakim życiem tętni autentyczna gastronomia? Jakie są pilnie strzeżone tajemnice restauratorów? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi znajdziemy w Gastrobandzie! W czasach, gdy telewizje serwują nam liczne programy kulinarne pełne porywających szefów kuchni, gdy w gazetach natkniemy się na dziesiątki tysięcy przepisów, gdy moda na gotowanie i celebrację posiłków rozwija się z dnia na dzień – Gastrobanda odkrywa sekrety kuchni… od kuchni.

Poznaj barwny świat gastronomii. Obal wiele kuchennych mitów. Dowiedz się, co łączy mafię z gastronomią. Odkryj techniki kulinarnej edukacji. Naucz się, jak nie dać się naciągnąć podczas zamawiania dań.

GASTROBANDA

Nie lubimy ściemy i dorabiania fałszywych mitów do prostych spraw. Dlatego napisaliśmy książkę, która pokazuje realia gastronomii. Jest ostro i bez owijania w bawełnę. „Gastrobanda. Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim wyjdziesz coś zjeść” to jeden z bestsellerów 2016 roku, nie tylko w kategorii gastronomii. W książce odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania, które mogłyby Ci przyjść do głowy i bez litości rozłożyliśmy na łopatki każdy kuchenny mit.